Skandi styl: Vánoční dekorace, která doma nesmí chybět! - Tvojechvilka.cz

Skandi styl: Vánoční dekorace, která doma nesmí chybět!

Vánoční čas se blíží a každý z nás touží mít v tuto dobu nádhernou výzdobu. Milovníci skandinávského stylu milují pěkné, moderní dekorace, které se vyznačují útulným a rustikálním stylem. Vše se točí okolo černých a bílých barev, nádechu lesa a mechu. Určite stojí za vyzkoušení i věnce z borovic, rustikální lucerny nebo stromové větvičky. Podívejme se dnes na několik tipů, které prozáří i vaši domácnost!

 

1. bílé dřevo a svíčky

Váš obývací pokoj či předsíň může vánočně naladit sestava nabělavělých barev květináčů, obarveného dřeva, svíček i závěsů. Závěsy v béžovo-bílé barvě tvoří dominantu pokoje a ozdoby na větvi dodávají spolu se svíčkami útulnou atmosféru. Pokud se vám podaří zařídit si vyhřívanou podlahu, nikoho z vašeho bytečku už nedostanete!

 

2. svítící ozdoby a čerstvé květiny

Zde není třeba nic dodávat. Moderní skandi styl obohacený o vánoční svítící ozdoby, umělé svíčky a čerstvé květiny. Jednoduše bomba!

 

3. decentní výzdoba na stole

Smyslně decetní výzdoba na stole tvořená větvičkami a šiškami navodí vánoční atmosféru nejen u stolu. Papírové stromy za stolem tvoří nenápadnou dekoraci.

 

4. stromečky na krb

Pro vlastníky krbů máme tip pro nenáročnou a přesto krásnou vánoční výzdobu. Nalepovací dekorace ve tvaru stromu vyzní idylicky a přemění do vánoční výzdoby i zbytek pokoje.

 

 

5. kousek lesa na okna

Šišky, větvičky ve vysokých vázách a bílé svíčky. Tato výzdoba se hodí do všech domácností, nehledě na preferenci stylu.

 

 

6. typický skandi styl 

Nádherný skandi stůl s ladící lavičkou a potahem. Dřevěná napodobenina stromečku působí nerušeně a již tradičně dokáže vytvořit dojem, že je celý pokoj vyladěný do vánočního stylu. Kulaté žárovky na hraně výmalby jsou vynikajícím doplňkem, který určitě zvažte.

 

 

Tvojechvilka.cz

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *