Luxusní koupelny: 6 nejlepších z instagramu!

Koupelny miluje každý z nás. A ty luxusní v mnoha z nás vyvolávají šimrání v břiše. Instagram je místo, kde se sdružují ty nejkrásnější fotografie z celého světa. My jsme spojili oboje dohromady a dnes Vám představujeme 6 největších skvostů, které byly na instagram nahrány během předešlého týdne.

 

1. Mramorový zázrak s výhledem

Tím největším skvostem začínáme hned na začátek. Kulaté zrcadlo, mramorové stěny i vana. Dlaždice ve stejném stylu. Při koupeli se nezapomeňte kouknout z okna na celé město. Dovedete si představit větší idylku?

 

2. Tmavý moment

Magická koupelna se stylovým umyvadlem a kontrastními dlaždicemi. Svítící kohoutek dodává koupelně speciální nádech a nahrává erotickým hrátkám s partnerem.

 

3. Skandi koupelna

 

Jak už název napovídá, koupelna stylizovaná do skandi stylu. Bílé obkladačky dodávají koupelně prostor navíc. Šedivý strop a dlaždice skvěle dolaďují kontrastní pocit. BRAVO!

 

 

4. Dřevěné potěšení

Světle laděná koupelna s potřebným dostatkem osvětlení hodící se do venkovních domů. Podobný styl se také hodí k zemědělským obydlím a farmářským příbytkům. Prostorný sprchový kout nahrává ledajakým představám.

 

5. Bílá rozkoš

Bílá koupelna s černými doplňky působí jak z paláce britské královny. Kohoutky v antickém stylu, dřevěná komoda a dobový obraz. Koupelna opět hodící se do venkovních obydlí.

 

6. Netradiční vanový list

Již na první pohled úchvatná koupelna s mohutným oknem a krásným výhledem do přírody. Tato fotka si nás ale získala zejména netradičním řešením vany, která při troše imaginace připomíná prohlý bobkový list.

 

Jste milovníci koupelen? Která zaujala Vás?

 

Tvojechvilka.cz

Sdílej článek s přáteli

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*