TOP 10 vánočních dárků pro muže

c1

Vánoce se neúprosně blíží a každý z nás přemýšlí, jaké dárky letos pořídí svým nejbližším. Dnes se podíváme na vánoční trendy roku 2018 pro muže, které frčí na Amazonu či Birchboxu. 10 nejkupovanějších dárků pro vaše partnery přinášíme níže.

 

1. Fitbit Alta Fitness hodinky

S fitness hodinkami může váš partner sledovat jeho tepovou frekvenci, spálené kalorie, počet kroků, denní aktivitu a další. Navíc hodinky sledují, jak dlouho jejich majitel spí, jaký měl při spánku tep, zda spal nerušeně a jiné. Co víc, hodinky dokáží přijmout sms zprávu nebo rovnou telefonní hovor. Perlička na konec. Hodinky jsou vodotěsné!

Cena: od $99

Koupit: zde

 

2. Birchbox sada pro muže

Birchbox sada pro muže zajistí vašemu partnerovi novou sadu krémů každý měsíc. Vzorky, které může muž využít (nejen) k péči o jeho kůži mu budou doručovány na začátku měsíce po celý rok a on sám se může rozhodnout, která sada mu dělá dobře.

 

Cena: $60

Koupit: zde

 

3. Amazon Echo plus

Nové, zdokonalené, chytřejší. Zeptejte se Alexy na co chcete, odpoví na vše. Do přístroje je nahráno přes 1 000 000 odpovědí, takže si pán může s Alexou povídat doslova o čem chce. Horoskopy, počasí, akcie? Alexa ví všechno! Hodí se i pro cestovatele a osamělé muže, kteří vyhledávají kamaráda na povídání.

[do_widget id=colormag_featured_posts_slider_widget-25]

Cena: $149

Koupit: zde

 

4. Dřevěný kryt na Iphone 7

Tenký, lehký a stylový. Je potřeba dodat něco dalšího?

Cena: $40

Koupit: zde

 

5. Ipad TV stoleček

Perfektní pro jízdu vlakem, cesty v letadle a nebo pokud nechcete, abyste museli držet Ipad v ruce.

Cena: $49

Koupit: zde

 

6. Google home pomocník

Pokud vás nebaví Alexa, vyzkoušejte domácího pomocníka od Google. Tento online pomocník je neustále online, takže vám odpoví na všechny otázky světa, pomůže vám organizovat váš den, zařídí vám schůzky, bude s vámi hrát hry nebo vám přehraje oblíbenou písničku.

Cena: 3 167 kč

Koupit: zde

 

7. R2-D2 nalévač kávy

Jasná volba pro fanoušky Star Wars! S R2-D2 si nalejete až 4 šálky kávy a kdo by si nechtěl nalévat kávu s hvězdným kamarádem!

Cena: $25

Koupit: zde

 

8. Olej pro jeho vousy

Pro milovníky dlouhých vousů. Olejíčky z přírodních materiálů rozzáří vousy, dodají jim potřebnou péči a živiny.

Cena: $30

Koupit: zde

 

9. Bezdrátová Apple sluchátka

 

Každý z nás už viděl někoho, kdo tyto sluchátka nosí. Nejnovější hit posluchačů hudby je tady. Nepotřebujete si dělat starosti se zamotanými drátky, častou reklamací a přendaváním sluchátek přes zapnutou bundu. Zapněte bluetooth a zaposlouchejte se bezstarostně do své oblíbené hudby!

 

Cena: $199

Koupit: zde

 

10. Kniha “The secret of golf”

Zajímavá volba pro fanoušky golfu. Příběh odhaluje vztah mezi golgovými legendami Jackem Nicklausnem a Tomem Watsonem.

Cena: $13

Koupit: zde

 

Tvojechvilka.cz