Tyto historické snímky farmářů vás dostanou!

c7

Farmařina patřila k venkovskému způsobu života již od nepaměti. Dlouhá léta se příhody z farmářského prostředí šířily pouze slovem kvůli neexistenci foťáků a kamer. S jejich příchodem se rozšířily momentky a vzpomínky skrze tato média. Podívejme se na emotivní historické fotografie našich farmářských předků z celého světa, které nenechají jedno oko suché.

1. Mladý muž a kur domácí

Emotivní fotografie z farmářského prostředí z amerického Chicaga. Mládenec držící 4 slepice je v ráži a očividně si fotografování užívá.

 

2. Selátka v náruči

Fotografie, která byla pořízena na jedné rumunské farmě. Podle snímku můžeme odhadovat, že se dobře daří jak selátkům, tak i panu domácímu.

 

3. Mladá děva 

Jistě prominete horší kvalitu snímku, která je ovšem vynahrazena ladnou dívkou na snímku. Foto pořízeno ve Francii v regionu Champagne. Přiznejte se farmáři, kdo by této ladné a pracovité farmářce odolal i v dnešní době?

[do_widget id=colormag_featured_posts_slider_widget-23]

4. Farmáři při práci

Fešně odení farmáři při práci. Ačkoliv se to může zdát nepravděpodobné, oficiální verze hovoří o přípravě na výběh pro kur. Jisté je ale jedno, čepice mají pracovníci sleděné pěkně!

 

5. Mladý farmář za letního svitu

U této fotografie nezůstalo oko suché ani autorce. Mládenec zachycený při orbě při letním počasí se práce neštítí.

 

Máte historické fotky, které byste rádi sdíleli? Pošlete nám je do redakce.

 

Tvojechvilka.cz